FSP065-D3MR3C
FSP065-D3MR3C FSP Technology Inc.
FSP065-D3MR3C_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC DC, USB TYPE-C PD ADATPER, 5/
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.99" L x 1.72" W x 1.57" H (76.0mm x 43.6mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Output Connector: USB C Receptacle
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 3A, 3A, 3A, 3A, 3.25A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 65 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: AC DC, USB TYPE-C PD ADATPER, 5/, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.99" L x 1.72" W x 1.57" H (76.0mm x 43.6mm x 40.0mm), Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Output Connector: USB C Receptacle, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 3A, 3A, 3A, 3A, 3.25A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 65 W, Standard Number: 62368-1.