FSP065-DHCM1
FSP065-DHCM1 FSP Technology Inc.
FSP065-DHCM1_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.08" L x 2.01" W x 1.22" H (129.0mm x 51.0mm x 30.9mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 5.42A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.08" L x 2.01" W x 1.22" H (129.0mm x 51.0mm x 30.9mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 5.42A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Standard Number: 60601-1.