FSP084-10S2AC8H
FSP084-10S2AC8H FSP Technology Inc.
FSP084-10S2AC8H_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 42V 2A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.88" L x 2.60" W x 1.10" H (124.00mm x 66.00mm x 28.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 198 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female
Power - Max: 84W
Voltage - Nominal: 42V
Charge Current - Max: 2A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 64 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 42V 2A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.88" L x 2.60" W x 1.10" H (124.00mm x 66.00mm x 28.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 198 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female, Power - Max: 84W, Voltage - Nominal: 42V, Charge Current - Max: 2A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.