FSP084-DHAN3
FSP084-DHAN3 FSP Technology Inc.
FSP084-DHAN3_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 84W
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 7A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW
Part Status: Active
Power (Watts): 84 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 267 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 84W, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 7A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW, Part Status: Active, Power (Watts): 84 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.