FSP090-AWAN3
FSP090-AWAN3 FSP Technology Inc.
FSP090-AWAN3_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 90W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.52" L x 2.56" W x 1.00" H (140.1mm x 65.1mm x 25.4mm)
Voltage - Output: 54V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1.67A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW
Power (Watts): 90 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 133 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 90W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.52" L x 2.56" W x 1.00" H (140.1mm x 65.1mm x 25.4mm), Voltage - Output: 54V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1.67A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW, Power (Watts): 90 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.