FSP100-P35-B19
FSP100-P35-B19 FSP Technology Inc.
FSP100-P35-B19_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 19V 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.06" H (127.0mm x 76.2mm x 27.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, CSA, FCC, UL, VCCI
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 19V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 5.27 A
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 19V 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.06" H (127.0mm x 76.2mm x 27.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, CSA, FCC, UL, VCCI, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 19V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 5.27 A.