Продукція > TURNONGREEN > FSP1200-CCS-CHA-7M
FSP1200-CCS-CHA-7M
FSP1200-CCS-CHA-7M TurnOnGreen
FSP1200_Sell_Sheet.pdf
Виробник: TurnOnGreen
Description: 120KW, DC FAST CHARGER WITH DUAL
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 25.59" L x 31.50" W x 74.80" H (650.00mm x 800.00mm x 1900.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 408 ~ 528VAC
Type: Charging Station
Power - Max: 120kW
Part Status: Active
Number of Cells: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 120KW, DC FAST CHARGER WITH DUAL, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 25.59" L x 31.50" W x 74.80" H (650.00mm x 800.00mm x 1900.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 408 ~ 528VAC, Type: Charging Station, Power - Max: 120kW, Part Status: Active, Number of Cells: 2.