FSP150-P37J-A12
FSP150-P37J-A12 FSP Technology Inc.
FSP150-P37J-A12_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.30" L x 2.95" W x 0.93" H (160.0mm x 74.9mm x 23.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 128 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W, Power (Watts): 150W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.30" L x 2.95" W x 0.93" H (160.0mm x 74.9mm x 23.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 12.5 A.