FSP150M-AGA
FSP150M-AGA FSP Technology Inc.
FSP150M-AGA_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.69" L x 3.35" W x 1.67" H (170.0mm x 85.0mm x 42.5mm)
Voltage - Output: 15V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cURus, FCC, TUV, VCCI
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 10A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.69" L x 3.35" W x 1.67" H (170.0mm x 85.0mm x 42.5mm), Voltage - Output: 15V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, FCC, TUV, VCCI, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 10A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Standard Number: 60601-1.