FSP180-50FGNBI(M)
FSP180-50FGNBI(M) FSP Technology Inc.
FSP180-50FGNBI(M)_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 180W
Power (Watts): 180W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 50°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 4
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 8 A
Current - Output 2: 12 A
Current - Output 3: 12 A
Current - Output 4: 300 mA
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 180W, Power (Watts): 180W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 50°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 4, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 8 A, Current - Output 2: 12 A, Current - Output 3: 12 A, Current - Output 4: 300 mA.