FSP2000-52AGPBI
FSP2000-52AGPBI FSP Technology Inc.
FSP2000-52AGPBI_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V
Power (Watts): 2000W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.87" L x 5.91" W x 3.39" H (199.9mm x 150.1mm x 86.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 4
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 25 A
Current - Output 2: 25 A
Current - Output 3: 166.6 A
Current - Output 4: 500 mA
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V, Power (Watts): 2000W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.87" L x 5.91" W x 3.39" H (199.9mm x 150.1mm x 86.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 4, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 25 A, Current - Output 2: 25 A, Current - Output 3: 166.6 A, Current - Output 4: 500 mA.