FSP270-RFAN3
FSP270-RFAN3 FSP Technology Inc.
FSP270-RFAN3_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 270W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.03" L x 3.45" W x 1.63" H (204.0mm x 87.6mm x 41.5mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 5.62A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 270 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 270W, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.03" L x 3.45" W x 1.63" H (204.0mm x 87.6mm x 41.5mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 5.62A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 270 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.