FSP300-50AEB
FSP300-50AEB FSP Technology Inc.
FSP300-50AEB_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 300W
Power (Watts): 300W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 5.52" W x 3.39" H (150.1mm x 140.2mm x 86.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, CE, cURus, FCC, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 12V
Number of Outputs: 4
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 19 A
Current - Output 2: 16 A
Current - Output 3: 25 A
Current - Output 4: 0.3 A
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 300W, Power (Watts): 300W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 5.52" W x 3.39" H (150.1mm x 140.2mm x 86.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CCC, CE, cURus, FCC, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 12V, Number of Outputs: 4, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 19 A, Current - Output 2: 16 A, Current - Output 3: 25 A, Current - Output 4: 0.3 A.