FSP300-70AGGBM(M)
FSP300-70AGGBM(M) FSP Technology Inc.
FSP300-70AGGBM(M)_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 2X12V -12V
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Features: Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 3.39" H (150.0mm x 140.0mm x 86.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 5
Voltage - Output 5: -12V
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 19 A
Current - Output 2: 16 A
Current - Output 3: 17 A
Current - Output 4: 17 A
Current - Output 5: 500 mA
на замовлення 111 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 2X12V -12V, Packaging: Box, Power (Watts): 300W, Features: Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.91" L x 5.51" W x 3.39" H (150.0mm x 140.0mm x 86.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 5, Voltage - Output 5: -12V, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 19 A, Current - Output 2: 16 A, Current - Output 3: 17 A, Current - Output 4: 17 A, Current - Output 5: 500 mA.