FSP330-AAAN3
FSP330-AAAN3 FSP Technology Inc.
FSP330-AAAN3_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 330W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.87" L x 3.94" W x 1.06" H (200.0mm x 100.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 13.75A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 330 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 330W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.87" L x 3.94" W x 1.06" H (200.0mm x 100.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 13.75A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 330 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.