FSP500-50ANB
FSP500-50ANB FSP Technology Inc.
FSP500-50ANB_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 500W
Power (Watts): 500W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.52" L x 5.12" W x 3.39" H (140.2mm x 130.1mm x 86.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, CE, cURus, FCC, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 300 mA
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 500W, Power (Watts): 500W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.52" L x 5.12" W x 3.39" H (140.2mm x 130.1mm x 86.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CCC, CE, cURus, FCC, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 300 mA.