FSP650-50ABA
FSP650-50ABA FSP Technology Inc.
FSP650-50ABA_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 650W
Packaging: Box
Power (Watts): 650W
Features: Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.51" L x 5.91" W x 3.39" H (140.0mm x 150.1mm x 86.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, FCC, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 4
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 20 A
Current - Output 2: 20 A
Current - Output 3: 54.17 A
Current - Output 4: 300 mA
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 650W, Packaging: Box, Power (Watts): 650W, Features: Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.51" L x 5.91" W x 3.39" H (140.0mm x 150.1mm x 86.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, FCC, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 4, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 20 A, Current - Output 2: 20 A, Current - Output 3: 54.17 A, Current - Output 4: 300 mA.