FSP900-50REB
FSP900-50REB FSP Technology Inc.
FSP900-50REB_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 900W
Power (Watts): 900W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.49" L x 5.91" W x 3.39" H (190.0mm x 150.0mm x 86.0mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 4
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 20 A
Current - Output 2: 20 A
Current - Output 3: 75 A
Current - Output 4: 500 mA
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 900W, Power (Watts): 900W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.49" L x 5.91" W x 3.39" H (190.0mm x 150.0mm x 86.0mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 4, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 20 A, Current - Output 2: 20 A, Current - Output 3: 75 A, Current - Output 4: 500 mA.