FSSB006GSE-M100
FSSB006GSE-M100 Flexxon Pte Ltd
ACHIEVER%20Industrial%202.5%20SATA%20SSD%20SLC%20SPEC%20V1.0.pdf
Виробник: Flexxon Pte Ltd
Description: SSD 6GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Box
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 6GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 200MB/s
Speed - Write: 180MB/s
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 6GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Box, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 6GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 200MB/s, Speed - Write: 180MB/s.