FSSL024NG
FSSL024NG Belden Inc.
66ddef023b6175371b8dd85c661af19a3f74134b.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: CBL FIBER OPTIC
Packaging: Spool
Features: 24 Fibers, Rip Cord
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Tensile Strength: 81.6kg
Style: Multiple Fibers
Type: Singlemode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.410" (10.41mm)
Jacket Color: Black
Core Diameter: 9µm
Cladding Diameter: 125µm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC, Packaging: Spool, Features: 24 Fibers, Rip Cord, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Tensile Strength: 81.6kg, Style: Multiple Fibers, Type: Singlemode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.410" (10.41mm), Jacket Color: Black, Core Diameter: 9µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FSSL024NG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSSL024NG FSSL024NG Виробник : Belden Wire & Cable bced_s_a0006602249_1-2261999.pdf Fibre Optic Cables FS LTUBE OS2 24F OSP