FST-2.5A-22 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1474339&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 22POS 2.54MM 0.5"
Packaging: Bulk
Length: 0.500" (12.70mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)
Part Status: Active
Number of Conductors: 22
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 22POS 2.54MM 0.5", Packaging: Bulk, Length: 0.500" (12.70mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 22.