FSU20B-25M
FSU20B-25M HellermannTyton
16-1648-001-CSU.PDF
Виробник: HellermannTyton
Description: CONDUIT LIQ-TIGHT .50" DIA STEEL
Features: Chemical Resistant
Packaging: Spool
Color: Black
Material: Steel, Galvanized, PVC Coated
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Diameter - Outside: 0.850" (21.59mm)
Diameter - Inside: 0.670" (17.02mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Liquid Protection: Oil Resistant
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONDUIT LIQ-TIGHT .50" DIA STEEL, Features: Chemical Resistant, Packaging: Spool, Color: Black, Material: Steel, Galvanized, PVC Coated, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Diameter - Outside: 0.850" (21.59mm), Diameter - Inside: 0.670" (17.02mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Liquid Protection: Oil Resistant.
Інші пропозиції FSU20B-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSU20B-25M FSU20B-25M Виробник : HellermannTyton 166_90653-1496120.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Spiral Metallic Conduit, Extra Flexible, 0.50" (20mm) Dia, GS/PVC, Black, 82ft/Reel