FT-63EP205
FT-63EP205 Nidec Components Corporation
ft-63.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.276" x 0.276" Face (7.00mm x 7.00mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 2 MOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.276" x 0.276" Face (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 2 MOhms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції FT-63EP205
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT63EP205 FT63EP205 Виробник : Copal Electronics Inc. ft-63.pdf Description: TRIMMER 2M OHM 0.5W TH