FT-63EP502
FT-63EP502 Nidec Components Corporation
ft-63.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.276" x 0.276" Face (7.00mm x 7.00mm)
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 5 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.276" x 0.276" Face (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 5 kOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT-63EP-502 Виробник : COPAL ELECTRONICS INC Single turn cermet trimmer; 5kR; effective electrical travel: 220°; THT; 7x7x5,8mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C FT-63EP-502 NIDEC Copal Trimmer PO FT-63EP-502
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
FT63EP502 FT63EP502 Виробник : Copal Electronics Inc. ft-63.pdf Description: TRIMMER 5K OHM 0.5W TH