FT-63ES302
FT-63ES302 Nidec Components
ft-63.pdf
Виробник: Nidec Components
Description: TRIMMER 3K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.323" x 0.276" Face (8.20mm x 7.00mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 3 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 3K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.323" x 0.276" Face (8.20mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 3 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції FT-63ES302
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT63ES302 FT63ES302 Виробник : Copal Electronics Inc. ft-63.pdf Description: TRIMMER 3K OHM 0.5W TH