FT-63EX503
FT-63EX503 Nidec Components Corporation
ft-63.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.323" x 0.276" Face (8.20mm x 7.00mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.323" x 0.276" Face (8.20mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції FT-63EX503
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT63EX503 FT63EX503 Виробник : Copal Electronics Inc. ft-63.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W TH