Продукція > OMEGA > FT-PLC400-M10
FT-PLC400-M10 Omega
FT-PLC_14.pdf
Виробник: Omega
Description: FT-PLC400-M10
Packaging: Bulk
Color: Natural
For Use With/Related Products: 8mm and 10mm OD Tubing
Mounting Type: Chassis Mount
Material: Plastic
Operating Pressure: 120 PSI (8.3 bar)
Type: Straight Fitting
Operating Temperature: -40°C ~ 82°C
Connection Method: Compression to Threaded
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FT-PLC400-M10, Packaging: Bulk, Color: Natural, For Use With/Related Products: 8mm and 10mm OD Tubing, Mounting Type: Chassis Mount, Material: Plastic, Operating Pressure: 120 PSI (8.3 bar), Type: Straight Fitting, Operating Temperature: -40°C ~ 82°C, Connection Method: Compression to Threaded.