Продукція > ATC > FT10517N0050J01
FT10517N0050J01 ATC
resistive_prod_ft.pdf
Виробник: ATC
HIGH POWER, FLANGE MOUNT TERMINATION 50 Ohm Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FT10517N0050J01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT10517N0050J01 FT10517N0050J01 Виробник : KYOCERA AVX High Frequency/RF Resistors 50 Ohm 5% 100W 0Hz - 4GHz