Продукція > FAYTECH > FT10BA311DPRCAPOB
FT10BA311DPRCAPOB
FT10BA311DPRCAPOB faytech
ds_2023_FT10BA311DPRCAPOB_EN.pdf
Виробник: faytech
Description: 10" ARM PCAP TOUCH PC (A311D)
Packaging: Bulk
Features: Expansion Interface
Display Type: 9.7" Touchscreen
Mounting Type: Rack Mount, VESA Mount, Wall Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Core Processor: ARM® Cortex™-A53, 4 Core, ARM® Cortex™-A73, 2 Core
Approval Agency: CE, FCC
Ingress Protection: IP40/IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating System: Android, Linux
Storage: eMMC, 64GB
Memory: LPDDR4 (4GB Installed)
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10" ARM PCAP TOUCH PC (A311D), Packaging: Bulk, Features: Expansion Interface, Display Type: 9.7" Touchscreen, Mounting Type: Rack Mount, VESA Mount, Wall Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC, Core Processor: ARM® Cortex™-A53, 4 Core, ARM® Cortex™-A73, 2 Core, Approval Agency: CE, FCC, Ingress Protection: IP40/IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Operating System: Android, Linux, Storage: eMMC, 64GB, Memory: LPDDR4 (4GB Installed).