Продукція > FAYTECH > FT19BI5CAPOB
FT19BI5CAPOB
FT19BI5CAPOB faytech
ds_2023_FT19BI5CAPOB_EN.pdf
Виробник: faytech
Description: 19" PCAP TOUCH PC (I5-1145G7E)
Features: Expansion Interface
Packaging: Bulk
Display Type: 19" Touchscreen
Mounting Type: Rack Mount, VESA Mount, Wall Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Core Processor: Intel® Core™ i5-1145G7E 2.6GHz, 4 Core