Продукція > FOX ELECTRONICS > FT9CVDPH10.0-BULK
FT9CVDPH10.0-BULK
FT9CVDPH10.0-BULK Fox Electronics
FT9CV.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: OSC TCXO 10MHZ 3.0V SINEWAV SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.449" L x 0.378" W (11.40mm x 9.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSC TCXO 10MHZ 3.0V SINEWAV SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.449" L x 0.378" W (11.40mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.