Продукція > NKK SWITCHES > FTAS00-10.4AS-4A
FTAS00-10.4AS-4A
FTAS00-10.4AS-4A NKK Switches
CN0320_FT_GoldPlateTail-3135640.pdf
Виробник: NKK Switches
LCD Touch Panels SWITCH TOGGLE
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4", Packaging: Box, Length: 8.47" (215.00mm), Interface: 4-Wire, Type: Resistive, Width: 0.08" (2.03mm), Height: 6.39" (162.40mm), Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FTAS00-10.4AS-4A FTAS00-10.4AS-4A Виробник : NKK Switches FT_Series_4-Wire_Ds_Oct_2017.pdf Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Packaging: Box
Length: 8.47" (215.00mm)
Interface: 4-Wire
Type: Resistive
Width: 0.08" (2.03mm)
Height: 6.39" (162.40mm)
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)