Продукція > KYOCERA AVX > FTD24I0105K02C
FTD24I0105K02C
FTD24I0105K02C KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FT_1820_Series_1863654-3169707.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 1uF 400V 10% 2 Leads 5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук