Продукція > KYOCERA AVX > FTF64T0107K04A
FTF64T0107K04A
FTF64T0107K04A KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FT_1820_Series_1863654-3169707.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 100uF 100V 10% 4 Leads 10.2mm AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук