Продукція > KYOCERA AVX > FTF94D0566K04B
FTF94D0566K04B
FTF94D0566K04B KYOCERA AVX
AVX_FT_1820_Series-1863654.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 56uF 250V 10% 4 Leads 20.3mm AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук