Продукція > KYOCERA AVX > FTGC4D0127K04B
FTGC4D0127K04B
FTGC4D0127K04B KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FT_1820_Series_1863654-3169707.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 120uF 250V 10% 4 Leads 20.3mm AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук