Продукція > KYOCERA AVX > FTGC4T0277K04B
FTGC4T0277K04B
FTGC4T0277K04B KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FT_1820_Series_1863654-3169707.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 270uF 100V 10% 4 Leads 20.3mm AECQ2
Написати відгук