Продукція > POS > FTPC100V12-C2
FTPC100V12-C2
FTPC100V12-C2 POS
Виробник: POS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.33A; 198÷264VAC; OUT: 1
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 12V DC
Output current: 8.33A
Supply voltage: 198...264V AC
Body dimensions: 164x56.4x16.8mm
Manufacturer series: FTPC-C2
Protection: anti-overload OLP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw
Number of outputs: 1
Efficiency: 90%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.33A; 198÷264VAC; OUT: 1, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 12V DC, Output current: 8.33A, Supply voltage: 198...264V AC, Body dimensions: 164x56.4x16.8mm, Manufacturer series: FTPC-C2, Protection: anti-overload OLP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw, Number of outputs: 1, Efficiency: 90%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.