Продукція > POS > FTPC100V24-D
FTPC100V24-D
FTPC100V24-D POS
FTPC100V-D-spec-EN-R2.pdf
Виробник: POS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 4.17A; 220÷240VAC; OUT: 1
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 24V DC
Output current: 4.17A
Supply voltage: 220...240V AC
Body dimensions: 200x63x30mm
Manufacturer series: FTPC-D
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw
Number of outputs: 1
Additional functions: triac dimming function
Efficiency: 85%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 4.17A; 220÷240VAC; OUT: 1, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 24V DC, Output current: 4.17A, Supply voltage: 220...240V AC, Body dimensions: 200x63x30mm, Manufacturer series: FTPC-D, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw, Number of outputs: 1, Additional functions: triac dimming function, Efficiency: 85%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.