Продукція > POS > FTPC150V12-S-WP
FTPC150V12-S-WP
FTPC150V12-S-WP POS
FTPC150V-S-WP-spec-EN-R1.pdf
Виробник: POS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 0÷11A; 180÷264VAC; IP66
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 12V DC
Output current: 0...11A
Supply voltage: 180...264V AC
IP rating: IP66
Body dimensions: 356x30x23mm
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 90%
Operating modes: constant voltage
Additional functions: active PFC
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 0÷11A; 180÷264VAC; IP66, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 12V DC, Output current: 0...11A, Supply voltage: 180...264V AC, IP rating: IP66, Body dimensions: 356x30x23mm, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 90%, Operating modes: constant voltage, Additional functions: active PFC.