Продукція > POS > FTPC150V12-S2
FTPC150V12-S2
FTPC150V12-S2 POS
FTPC150V12-24-S2_PL_ANG.pdf
Виробник: POS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 11A; 220÷240VAC; FTPC-S2
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 12V DC
Output current: 11A
Supply voltage: 220...240V AC
Body dimensions: 320.6x30x18.2mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw
Number of outputs: 1
Efficiency: 93%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
Manufacturer series: FTPC-S2
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 11A; 220÷240VAC; FTPC-S2, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 12V DC, Output current: 11A, Supply voltage: 220...240V AC, Body dimensions: 320.6x30x18.2mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw, Number of outputs: 1, Efficiency: 93%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load, Manufacturer series: FTPC-S2.