Продукція > POS > FTPC15V24-PL
FTPC15V24-PL
FTPC15V24-PL POS
FTPC15V24-PL.pdf
Виробник: POS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 15W; 24VDC; 0÷625mA; 180÷264VAC; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 15W
Output voltage: 24V DC
Output current: 0...625mA
Supply voltage: 180...264V AC
Body dimensions: 101x39.5x19.5mm
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Efficiency: 85%
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP20
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 15W; 24VDC; 0÷625mA; 180÷264VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 15W, Output voltage: 24V DC, Output current: 0...625mA, Supply voltage: 180...264V AC, Body dimensions: 101x39.5x19.5mm, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Efficiency: 85%, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20.