FTX32.768K12.5D6-10BEW
FTX32.768K12.5D6-10BEW Fronter
Q00_032_2_0_10ppm_FT_0001.pdf
Код товару: 193005
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Fronter
Частота, Hz: 32,768 kHz
Корпус: D=2.1x6.2mm
Тип: Резонатор кварцевый
Додатково: Годинниковий кварц
Навантажувальна ємність: 12,5 pF
Стабільність при 25°C: +/-10ppm
Монтаж: THT
у наявності 296 шт:
266 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q32.768KHz-12.5-20i Q32.768KHz-12.5-20i
Код товару: 123587
1 Додати до обраних Обраний товар
Частота, Hz: 32,768 kHz
Корпус: D=2.1x6.2mm
Тип: Резонатор кварцовий
Додатково: Годинниковий кварц
Монтаж: THT
у наявності: 57 шт
7 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
13 шт - РАДІОМАГ-Харків
17 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
З цим товаром купують
47uF 50V EZV SMD sizeC8 6.3x7.7 (low imp.) (EZV470M50RC8) (електролітичний конденсатор SMD низькоімпедансний)
EZV_070829.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні SMD конденсатори
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EZV-SMD низькоімпедансні
Темп.діапазон: -40...+105°C
Типорозмір,габарити: SMD size C
Макс.пульс.струм: 185mA
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 5
32.768 kHz (STF38-32.768K-12.5-20-Strong) кварцовий резонатор
Виробник: Strong
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори
Частота, Hz: 32,768 kHz
Корпус: STF38 (D = 3мм, Н = 8мм, відстань між виводами 1,1мм)
Тип: Резонатор кварцовий
Стабільність при 25°C: +/-5ppm
95 шт - РАДІОМАГ-Київ
42 шт - РАДІОМАГ-Львів
39 шт - РАДІОМАГ-Харків
74 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
DS1302ZN+
description DS1302-16025.pdf
DS1302ZN+
Виробник: Maxim
Мікросхеми > Таймери
Корпус: SO-8
Опис: Clock, Calendar, Trickle Charger, NV Timekeeping RAM
Темп. діапазон: -40...+85°C
у наявності: 55 шт
14 шт - РАДІОМАГ-Львів
40 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
33uF 6,3V size-A 10% (TAJA336K006R-AVX) (конденсатор танталовий SMD)
taj-776811-datasheet.pdf
Виробник: AVX
Ємність: 33 µF
Номін.напруга: 6,3 V
Точність: ±10%
Типорозмір: Size-A
у наявності: 393 шт
239 шт - склад
34 шт - РАДІОМАГ-Київ
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
33pF 50V NP0 5% 0603 (CL10C330JB8NNNC – Samsung)
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Керамічні SMD конденсатори > 0603
Ємність: 33 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J