FV100W24CG DALI
FV100W24CG DALI KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 1.05÷4.2A; 220÷240VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 1.05÷4.2A; 220÷240VAC.