FV12W24CG2
FV12W24CG2 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 12W; 24VDC; 0÷500mA; 220÷240VAC; IP20
Operating temperature: -25...45°C
Supply voltage: 220...240V AC
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Output current: 0...0.5A
Body dimensions: 112x46x15.5mm
Number of outputs: 1
Power: 12W
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 81%
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Application: LED
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 12W; 24VDC; 0÷500mA; 220÷240VAC; IP20, Operating temperature: -25...45°C, Supply voltage: 220...240V AC, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Output current: 0...0.5A, Body dimensions: 112x46x15.5mm, Number of outputs: 1, Power: 12W, Output voltage: 24V DC, Efficiency: 81%, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Application: LED.