FV60W24CG2
FV60W24CG2 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 60W; 24VDC; 0÷2.5A; 220÷240VAC; IP20
Operating temperature: -25...45°C
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP20
Application: LED
Kind of power supply: LED
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Output current: 0...2.5A
Body dimensions: 170x57x18mm
Number of outputs: 1
Supply voltage: 220...240V AC
Output voltage: 24V DC
Power: 60W
Efficiency: 90%
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 60W; 24VDC; 0÷2.5A; 220÷240VAC; IP20, Operating temperature: -25...45°C, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20, Application: LED, Kind of power supply: LED, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Output current: 0...2.5A, Body dimensions: 170x57x18mm, Number of outputs: 1, Supply voltage: 220...240V AC, Output voltage: 24V DC, Power: 60W, Efficiency: 90%, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP.