FVC56H0334M2L
FVC56H0334M2L AVX Corporation
FV__4.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD
на замовлення 811 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 305volts .33uF 20% 50Hz/60Hz.
Інші пропозиції FVC56H0334M2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FVC56H0334M2L FVC56H0334M2L Виробник : AVX FV__4-845317.pdf Film Capacitors 305volts .33uF 20% 50Hz/60Hz