FVD16H0474M22 KYOCERA AVX
FV-X2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ADVANCED DC LINK
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADVANCED DC LINK, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm).