FVD36H0105M2L
FVD36H0105M2L KYOCERA AVX
FV-X2.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm)
на замовлення 2288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FVD36H0105M2L FVD36H0105M2L Виробник : Kyocera AVX FV-X2.pdf Film Capacitors 305V 1uF 20% 50Hz/60 Hz