Продукція > VISHAY / DALE > FVE030020E8R00KE
FVE030020E8R00KE
FVE030020E8R00KE Vishay / Dale
fve.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 300watt 8ohm 10%
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 8 OHM 10% 300W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FVE030020E8R00KE FVE030020E8R00KE Виробник : Vishay Huntington Electric Inc. fve.pdf Description: RES CHAS MNT 8 OHM 10% 300W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±10%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 8 Ohms